aanmelden
NAMM show 2016 Xtra: video's, dagverslagen en weblinks
Video's, weblinks en meer bij het verslag in Interface
xtra 25-02-2016 07:02
In Interface 196, maart 2016, vind je een 12-pagina's lang verslag van wat we op de NAMM show in L.A. ontdekten aan nieuwe producten voor 2016 op het gebied van synthesizers, keyboards, eurorack-modules, studiomonitors, audio-interfaces, studio gear, dj-gear, controllers, en software. In dit artikel op Interface.nl vind je links naar de dagverslagen die we online hebben staan, video-footage en weblinks naar de sites van de fabrikanten die we hebben genoemd in het artikel.

LINKS NAAR DE DAGVERSLAGEN

NAMM show preview

NAMM show verslag dag 1

NAMM show verslag dag 2

NAMM show verslag dag 3

NAMM show verslag dag 4

VIDEO'S 

volgen snel 

LINKS NAAR SITES VAN DE GENOEMDE FABRIKANTEN

• Akai http://akaipro.com/akai

• AKG www.akg.com

• Allen & Heath www.allen-heath.com

• Antelope Audio Goliath http://antelopeaudio.com/en

• Apogee www.apogeedigital.com

• Arturia www.arturia.com

• Celemony www.celemony.com

• Dangerous Music www.dangerousmusic.com

• Dave Smith Instruments www.davesmithinstruments.com

• dbx http://dbxpro.com

• Denon DJ www.denondj.com

• Drawmer www.softube.com

• Eiosis www.eiosis.com

• Expressive E Touché www.expressivee.com

• Fluid Audio http://fluidaudio.net

• Focal www.focalprofessional.com

• Hercules www.hercules.com

• iConnectivity www.iconnectivity.com

• IK Multimedia www.ikmultimedia.com

• iZotope www.izotope.com

• Korg www.korg.com

• Kurzweil www.kurzweil.com

• Mackie http://mackie.com

• Marion Systems (Oberheim) http://tomoberheim.com

• McDSP http://mcdsp.com

• MFB http://mfberlin.de

• Modal Electronics http://www.modalelectronics.com

• Motu www.motu.com

• Pioneer www.pioneerdj.com

• PMC www.pmc-speakers.com

• Presonus www.presonus.com

• Rob Papen www.robpapen.com

• Roland www.rolandce.com

• Roli www.roli.com

• Samson www.samsontech.com

• Sennheiser www.sennheiser.com

• Serato https://serato.com

• Shure http://www.shure.com

• Tascam www.tascam.com

• Tracktion www.tracktion.com

• Universal Audio www.uaudio.com

• UVI www.uvi.net

• Waldorf http://waldorf-music.info

• Warm Audio WA www.warmaudio.com

• Waves Audio www.waves.com

• Yamaha www.global.yamaha.com

• Zoom www.zoom.co.jp/english


Waarom niet hier kijken vaginale beschwerden
extra coupon korting pillen-zonder-voorschrift.com