Gibson en KRK hosten twee avonden tijdens ADE in de Gibson x KRK Room in de A’DAM Toren in Amsterdam. De avonden zijn alleen toegankelijk voor ADE Pro kaarthouders, maar onder onze lezers kunnen we .....meer »»
Gibson en KRK hosten twee avonden tijdens ADE in de Gibson x KRK Room in de A’DAM Toren in Amsterdam. De avonden zijn alleen toegankelijk voor ADE Pro kaarthouders, maar onder onze lezers kunnen we .....meer »»
Reverb is een bedrijf dat via hun website allerlei apparatuur verkoopt. Nu geven ze echter een heel groot pakket aan samples van maar liefst 50 drummachines weg .....meer »»
Dutch Modular Fest is een jaarlijks event dat zich richt zich op iedereen die gek is op modulaire synths, eurorack modules en andere ongewone elektronische apparaten die geluid produceren. Wie van pat.....meer »»
Op allerlei manieren proberen mensen een vermelding in het Guinness Book of Records te realiseren. Niets is daarbij te gek, ook niet 319 gitaarpedalen achter elkaar......meer »»
Op 7 september start in de volgende steden de Musicasa-opleiding Professional Music Production: Amsterdam, Antwerpen, Arnhem, Brussel, Groningen, Knesselare en Roeselare (die laatste start zondag 8 s.....meer »»
In onze Aquarium Sessions treden regelmatig internationale artiesten op in een intieme (semi-)akoestische setting. Zaterdag 21 september is het Open Dag in Q-Factory Amsterdam, waar onze redacties gev.....meer »»
Ishkur's Map of Electronic Music was een sort stamboom van elektronische muziekgenres. Deze hield in 2005 op te bestaan, maar nu is er een nieuwe bijgewerkte versie 3.....meer »»
Niks leukers dan een studio bekijken vol aparte, zeldzame en vintage apparatuur. Dat kan uitstekend dankzij de 'Show us Your Junk' videoserie.....meer »»
