AKG’s nieuwe serie dj-hoofdtelefoons is gemaakt in samenwerking met
niemand minder dan dj Tiësto. De serie bestaat uit de K67 Tiësto, de
K167 Tiësto en topmodel K267 Tiësto.
.....meer »»
AKG’s nieuwe serie dj-hoofdtelefoons is gemaakt in samenwerking met
niemand minder dan dj Tiësto. De serie bestaat uit de K67 Tiësto, de
K167 Tiësto en topmodel K267 Tiësto.
.....meer »»
Bij een update krijgt een programma vaak ook een nieuw smoeltje, zonder dat daar echt reden toe is. Gelukkig is Ableton bij de update van Live naar versie 9 niet in deze valkuil getuimeld.
.....meer »»
Triebwerk en Hypnotic Dance van Steinberg zijn collecties instant klanken in de categorie dance en electronica. Dankzij de geïntegreerde player zijn ze in elke daw als plug-in te gebruiken.
.....meer »»
Als je als pianist te diep in het glaasje hebt gekeken en de gelijkzwevende stemming iets meer gaat zweven dan de bedoeling is, kun je altijd nog terecht bij The Drinking Piano.
.....meer »»
Soms zijn er situaties waarbij je even geen grote mixer, dikke eindtrappen en joekels van speakerkasten nodig hebt om het publiek van geluid te voorzien. En wat is er dan fijner als de gehele PA in je.....meer »»
UVI gaat rustig door met het uitbreiden van zijn virtuele synthmuseum. Dit keer hebben ze de klanken van een beroemde Australische muziekcomputer uit de jaren tachtig samengebracht in Darklight IIx. <.....meer »»
De nummers uit de Top 2000 of de evergreens die voorbij komen op Radio 10 Gold kennen we allemaal, maar hoe ging het eraan toe in de studio tijdens de opnamen van deze hits? Daarover gaat het boek Cla.....meer »»
PSP is een Pools bedrijf dat, haast ongemerkt, lekker aan de weg timmert. Ze maken e ecten, eq’s en exciters, waarvan bijvoorbeeld VintageWarmer heel succesvol is. Hun NobleQ is een op vintage eq’s g.....meer »»