Het apparaat werd al jaren geleden aangekondigd, maar nu is hij er dan eindelijk: de Beat Thang van producer Dallas Austin. Is deze groovebox een MPC-killer, een stuk speelgoed of van allebei wat?
.....meer »»
Het apparaat werd al jaren geleden aangekondigd, maar nu is hij er dan eindelijk: de Beat Thang van producer Dallas Austin. Is deze groovebox een MPC-killer, een stuk speelgoed of van allebei wat?
.....meer »»
Universal Audio is een van de weinig bedrijven die op hoog niveau hardware én software maken. Met de Apollo combineren ze voor het eerst soft- en hardware in een audio-interface!
.....meer »»
Sleutelen aan de akoestiek van je studio: eierdozen, theaterdoek of
zware gordijnen? Een akoesticus laten komen of simpelweg akoestische
panelen en bass traps plaatsen, bijvoorbeeld van Univer.....meer »»
Op het gebied van equalizers gebeurt er eigenlijk nauwelijks iets nieuws. Bij de plug-in-eq’s streeft men er bijvoorbeeld overwegend naar om de klank van oude hardware na te maken. SurferEQ van Sound .....meer »»
Wat heeft de soundtrack van bijvoorbeeld Lawrence Of Arabia gemeen met het nummer How To Disappear Completely van Radiohead? Inderdaad, de Ondes Martenot. Soniccouture samplede voor deze library een v.....meer »»
Er zijn tegenwoordig talloze zeer uitgebreide gesamplede stringlibraries te koop, die vaak ongekend realistische resultaten leveren. Componist Hendrik Schwarzer was er toch nog niet gelukkig mee, dus .....meer »»
Eigenlijk is het raar dat we anno 2012 nog steeds gebruikmaken van midi, een systeem dat in de jaren zeventig is bedacht. Is copperlan een alternatief? We bekijken de eerste midi/copperlan-interface v.....meer »»
De P-155 is de opvolger van de P-140 en wordt door Yamaha gepresenteerd als de nieuwe standaard binnen de categorie digitale piano. Hij valt nog net onder de noemer transportabel, waarmee hij belandt .....meer »»