FabFilter is lekker op stoom. Kort na het verschijnen van hun delayplugin Timeless 3 is ook de creatieve filterplugin Volcano opgewaardeerd tot versie 3......meer »»
FabFilter is lekker op stoom. Kort na het verschijnen van hun delayplugin Timeless 3 is ook de creatieve filterplugin Volcano opgewaardeerd tot versie 3......meer »»
De CC8 kleinmembraan-condensatormicrofoon van Austrian Audio is zeker geen AKG-kloon, maar het is wel duidelijk waar de inspiratie vandaan komt. Niet verwonderlijk voor een bedrijf dat is opgericht .....meer »»
API bouwt onder meer preamps, equalizers, compressors, channel strips en mengtafels voor veeleisende gebruikers. Daar zijn de verkoopprijzen dan ook naar. Met de Select-serie schuiven ze een klein be.....meer »»
Met Dubler 2 van Vochlea kun je je stem omzetten in mididata. Zo kun je behalve midipartijen voor digitale drummachines en synthesizers ook externe midi-apparaten aansturen en filters controleren......meer »»
PreSonus bracht onlangs versie 6 uit van Studio One, hun daw die wereldwijd steeds meer de aandacht trekt. We checken wat er nieuw en verbeterd is in deze laatste update!.....meer »»
Universal Audio introduceert onder de naam Volt een nieuwe reeks audio-interfaces die betaalbaar zijn en iets bijzonders doen met de audio-input......meer »»
De HD 400 Pro is Sennheiser’s nieuwste, open-back hoofdtelefoon. Hij is volgens Sennheiser niet alleen geschikt voor edit- en mixwerk, maar kan zelfs dienen als referentie tijdens het masteren.....meer »»
Het Italiaanse Fatar is zonder twijfel de grootste en bekendste producent van losse klavieren met vrijwel alle grote fabrikanten van controllers, synthesizers en digitale piano’s als klant. Onde.....meer »»