Universal Audio vernieuwde na de grote Apollo interfaces ook hun compacte reeks desktop-interfaces. Wij bekeken de nieuwe Apollo x4; een thunderbolt3-audio-interface met veel slimme mogelijkheden. .....meer »»
Universal Audio vernieuwde na de grote Apollo interfaces ook hun compacte reeks desktop-interfaces. Wij bekeken de nieuwe Apollo x4; een thunderbolt3-audio-interface met veel slimme mogelijkheden. .....meer »»
Een pure virtueel-analoge synthesizer ontbrak nog aan het arsenaal Rob Papen plug-ins. Die is er nu in de vorm van B.I.T......meer »»
Het Duitse Palmer heeft recentelijk een heuse rebranding ondergaan. Ze hebben de afdelingen Palmer Audio Tools en Palmer Musical samengevoegd en brengen nu onder de naam Palmer al hun instrumenten en .....meer »»
Een nieuwe synth van Moog is altijd een feest, vooral wanneer ie zo slim in elkaar zit als deze Matriarch. Maar vanwaar die naam?.....meer »»
Een computermodel dat zonder één sample de klank van meer dan 1000 orgelpijpen uitrekent en via midi kan worden bespeeld. Dat is Organteq van de Franse ontwikkelaar Modartt, die we ook kennen van Pi.....meer »»
Korg heeft z’n befaamde Wavestation nieuw leven ingeblazen. De nieuwe Wavestate is echter veel meer dan een nostalgische re-issue......meer »»
Het uiterlijk van de Genelec Ones-serie roept meteen vragen op. Waar zit bijvoorbeeld de woofer? Wat Genelec hier doet, is echter niet vreemd. Dit is namelijk een echte puntbronmonitor, en eigenlijk p.....meer »»
Core is de nieuwe high-end monitorserie van Dynaudio. Deze serie bestaat uit drie monitors en een bijpassende subwoofer. De Core 7 en 59 zijn respectievelijk de kleinste en grootste uit deze lijn......meer »»