Het Franse Focal maakt doorgaans prachtig ontworpen kwaliteitsproducten, en dat is met deze twee nieuwe koptelefoons niet anders. Zowel de Focal Listen Professional als de Clear Professional zien er g.....meer »»
Het Franse Focal maakt doorgaans prachtig ontworpen kwaliteitsproducten, en dat is met deze twee nieuwe koptelefoons niet anders. Zowel de Focal Listen Professional als de Clear Professional zien er g.....meer »»
Een analoge synth-op-een-stick die goed klinkt en direct in je daw gebruikt kan worden: best een bijzonder idee. Maar hoe werkt dat in de praktijk?.....meer »»
Het was even stil rond de plug-ins van Audio Damage, dat zich een tijd heeft toegespitst op het maken van eurorack-modules. Maar met Discord4 blaast het bedrijf tien jaar na versie 3 dit multi-eff ect.....meer »»
De Zoom H1n is met zijn luttele 60 gram het ultieme lichtgewicht. Ook het prijskaartje is vederlicht, maar dat zie je niet terug in de capaciteit van deze recorder. Het is een slim opnameapparaat waar.....meer »»
Nog op zoek naar een leuke opnamegadget voor onderweg? Let dan goed op: Sennheiser heeft in samenwerking met Apogee namelijk de Ambeo Smart ontwikkeld. Een headset die niet alleen weergeeft, maar ook .....meer »»
De AS-1 is het tweede product in de Toraiz-serie van Pioneer. Deze keer is het een heuse analoge synthesizer geworden. Het uiterlijk is modern, maar hoe zit het met de binnenkant?.....meer »»
Onlangs kreeg de Mother32 semimodulaire synthesizer van Moog een nieuw broertje in de vorm van de drumsynthesizer DFAM. We nemen hem onder de loep......meer »»
Na de introductie van de originele ARP Odyssey in hardware en een virtuele versie voor iOS, voegt Korg deze synth nu ook toe aan de Legacy Collection voor Windows en Mac, die nu is omgedoopt tot simpe.....meer »»