Heel veel legendarische synthesizers – Minimoog, ARP2600, Jupiter 8 en nog vele anderen – zijn reeds als virtueel instrument uitgebracht. Best gewaagd dus van IK Multimedia om met Syntronik ook weer t.....meer »»
Heel veel legendarische synthesizers – Minimoog, ARP2600, Jupiter 8 en nog vele anderen – zijn reeds als virtueel instrument uitgebracht. Best gewaagd dus van IK Multimedia om met Syntronik ook weer t.....meer »»
Als je de handleiding mag geloven, is het allemaal heel simpel met ARC 2.5. Je meet de ruimte, je past de akoestische correctieplug-in toe, en klaar. Je studio klinkt opeens een stuk beter. Is het wer.....meer »»
Een compleet modulair systeem van één merk, is dat slim? En sowieso, kunnen we het af met simpele, betaalbare modules als alternatief voor de complexe en prijzige jongens? De nieuwsgierigheid naar de .....meer »»
Een audio-interface is het hart van elk opnamesysteem en is de verbinding tussen je computer en je audiobronnen. DiGiGrid biedt met de desktopserie een heel fl exibele oplossing voor het creëren van e.....meer »»
De Polymoog ontbrak nog in het assortiment van virtuele klassiekers, maar Xils Lab brengt hem nu op de markt onder de naam PolyM. Is het nu een polyfone Minimoog of een veredeld ensemblekeyboard?
.....meer »»
Waves richt zich sinds kort ook op het samplen van keyboards. De vijf virtuele keyboardinstrumenten die het bedrijf afgelopen jaar op de markt heeft gebracht, zijn nu gebundeld in Piano & Keys.
.....meer »»
Het gaat hard bij Universal Audio. Kort na elkaar bracht het bedrijf de 9.2- en 9.3-updates uit van de UAD software, met een waslijst aan nieuwe plug-ins. We bekijken de highlights.
.....meer »»
Je zou denken dat er ooit een moment komt waarop we alles hebben bedacht. En dat is ook zo, al geruime tijd geleden zelfs. Maar onverwachte combinaties die tot niets leiden, of juist tot iets; dat wil.....meer »»