Roli is het bedrijf achter de Seaboard, een zijdezachte controller waarmee je op een heel expressieve manier geluiden speelt. Blocks met als centrum Lightpad Block, is een serie handzame modules die j.....meer »»
Roli is het bedrijf achter de Seaboard, een zijdezachte controller waarmee je op een heel expressieve manier geluiden speelt. Blocks met als centrum Lightpad Block, is een serie handzame modules die j.....meer »»
Roland heeft synthesizers in allerlei vormen: drumsynths, gitaarsynths, digitale kerkorgels, toetsen, digitale klavecimbels, elektronische accordeons. Wat nog ontbrak, was een elektronisch blaasinstru.....meer »»
Het heeft even geduurd maar nu komt Presonus met de FaderPort 8,
een daw-controller die optimaal werkt met Studio One maar ook
compatible is met andere daw-software.
.....meer »»
De CraftSynth van Modal lijkt misschien speelgoed, maar schijn bedriegt. Dit is gewoon een serieus te nemen digitale synthesizer met verrassend veel mogelijkheden. Je moet hem wel zelf in elkaar zette.....meer »»
De Patchblocks zijn modulaire synthesizertjes die bestaan uit kleine losse blokken die je aan elkaar koppelt om zo een synth naar smaak te bouwen. De Patchblocks bespraken we al in Interface 187. Dit .....meer »»
Logic Pro X is alweer een paar jaar uit en de gebruikers kijken smachtend uit naar versie 11. Recentelijk kwam echter versie 10.3 uit, maar die verdient bijna het label ‘11’.
.....meer »»
Korg blijft verrassen met de Volca-serie. Nu met deze Kick, die een oude bekende van het merk eer bewijst.
.....meer »»
IK Multimedia – met bergen ervaring op het gebied van analoge eff ectmodeling – heeft het als eerste aangedurfd een elektrische basgitaar te emuleren. En niet één type basgitaar… ModoBass pakt gelijk .....meer »»