Rob Papen Predator 2 zag onlangs het levenslicht. Dat had best een plichtmatige update kunnen zijn, maar we waren verrast door de vele nieuwe mogelijkheden.
.....meer »»
Rob Papen Predator 2 zag onlangs het levenslicht. Dat had best een plichtmatige update kunnen zijn, maar we waren verrast door de vele nieuwe mogelijkheden.
.....meer »»
Op de voorkant van de Zoom U-44 staat gedrukt: ‘Handy Audio Interface’. Dan weten we meteen waar dit enigszins exotisch gevormde apparaatje voor bedoeld is.
.....meer »»
Uit het land van Alpen en melkchocolade brengt PSI ons een vernuftig stukje nieuwe techniek: de AVAA C20. Het gaat om een actieve bas-absorber ter grootte van een floormonitor, die lage frequenties tu.....meer »»
Sinds 2012 stuurt Mixvibes toff e apps de wereld in om de workflow van de dj te innoveren en te verbeteren. Hun RemixLive software is zo ontworpen dat je zonder enige moeite thuis of op het podium een.....meer »»
Hedd Audio is een nieuwe Duitse fabrikant van professionele studiomonitors. De naam Hedd is nieuw, maar de man achter dit merk kennen we al jaren als bouwer van studiomonitors.
.....meer »»
De nieuwste toevoeging aan het toch al imposante arsenaal van FabFilter is de Pro-R. Deze reverbplug-in onderscheidt zich van andere reverbplug-ins door de uitgebreide controle over de decay time en e.....meer »»
Het Zweedse Elektron is zo’n fabrikant die nogal eens verrassend uit de
hoek komt met nieuwe producten. Deze Analog Heat zag je ook niet echt aankomen. Maar wat kun je er eigenlijk mee?
.....meer »»
Het modulaire eurorack-systeem is bij uitstek geschikt voor het experimenteren met en ontdekken van geluid. Je wilt dan ook audiosignalen van buiten kunnen gebruiken en daarvoor heeft Bastl de BOB sam.....meer »»