Doe mee! Kijk in Interface 154
Programma’s als Garageband zijn onder andere populair geworden door de simpele bediening. Als beginnende gebruiker verzuip je ook al snel in alle mogelijkheden van Cubase en andere daw’s. Het doel van Sequel is om spontaan muziek te kunnen maken zonder dat je daarvoor uitgebreide kennis en ervaring nodig hebt. De doorgewinterde Cubase-gebruiker Jan Peter Eerenberg gaat de test aan.
In Reason 6 is wel het een en ander veranderd ten opzichte van versie 5. Belangrijkste nieuws is dat het tot nu toe afzonderlijke recordingprogramma Record geheel is geďntegreerd. Hiermee is Reason 6 een compleet digital audio workstation geworden met mogelijkheden voor audiorecoding- en bewerking. Een uitgebreid verhaal over deze feature en ander nieuw audiospeelgoed vind je vanaf pagina 20.
Geen gebrek aan mobiele audiorecorders op de markt. Het verschil tussen deze recorders zit hem vaak vooral in de ingebouwde microfoons. De Roland R-26 heeft er vier, waarvan twee in x/y-opstelling en twee omnidirectioneel. Dat mag wel wat kosten, en dus kijkt Alex Buurman eens goed naar de prijs-kwaliteitverhouding van deze Roland.
NTS Audio - Pad Maker: Gratis Windows vst-plug-in en standalone Sonimus SonEQ: Gratis Windows/Mac vst/au-plug-in Phuture Tone – Phutura: Gratis Windows vst-plug-in en standalone GRATIS SAMPLES: Goldbaby, Prelinger Archives VIDEO EN AUDIO BIJ DE TESTS: Roland R-26 e.v.a. HANDLEIDINGEN | DEMO VAN DE MAAND | WORKSHOPS | ARTIKELINDEX | SOFTWAREOVERZICHT