Waldorf Protein

Gezonde wavetables!

Merknieuws 08-12-2025 14:42

De Waldorf Microwave is al tijden uit productie, maar wel nog steeds populair. Waldorf brengt nu de essentie van die Microwave wavetable synth in een betaalbare 8-stemmige desktopversie, de Protein

De analoog/digitaal hybride Microwave 1 synthmodule uit 1989 was losjes gebaseerd op de PPG Wave van ontwerper Wolfgang Palm. Waldorf heeft er recent al een pluginversie van gemaakt, maar nu is er de achtstemmig Protein. Twwe wavetable oscillatoren per stem met de originele wavetables inclusief 8 bit techniek en aliasing.

Het filter is een digitale emulatie van het originele CEM filter. Verder 3 envelopes, 2 lfo’s, een 8voudige mod matrix en polyfone aftertouch.

De Protein heeft een arpeggiator, een step sequencer en een tweevoudige ftx-sectie. Dat alles in een kleine desktopuitvoering met flink wat knoppen.

Prijs € 329,-

Distributie: Hyperactive Benelux

meer informatie op de site van Waldorf

 

 

zoeken
zoeken