Jean-Michel Jarre heeft in zijn lange carrière al heel wat technologische veranderingen meegemaakt. Hij vertelt er over in een serie Native Instruments video's, waarvan nu deel 2 te zien is......meer »»
Jean-Michel Jarre heeft in zijn lange carrière al heel wat technologische veranderingen meegemaakt. Hij vertelt er over in een serie Native Instruments video's, waarvan nu deel 2 te zien is......meer »»
De muziekproductieschool van de legendarische Abbey Road Studios opent na de zomer zijn 6e locatie wereldwijd in Q-Factory, Amsterdam.
.....meer »»
Tom Holkenburg alias Junkie XL is een succesvol componist van filmsoundtracks in LA. In dit interview vertelt hij over hoe hij de soundtrack van Deadpool aanpakte en welke eighties synths daarbij gebr.....meer »»
De Interface-redactie is in Anaheim om op de NAMM show te spotten wat voor spannende producten er allemaal te zien zijn. We houden je vanaf de NAMM show van dag tot dag op de hoogte. We zijn toe aan d.....meer »»
Hij is 113 jaar oud, maar onder het motto beter laat dan nooit, is Saburo Yoshida van plan om “every c#%t” die de open hihat uit de Roland TR-909 gebruikt heeft voor de rechter te slepen......meer »»
Tja, eigenlijk is er maar weinig nieuws onder de zon. Maar als je de cijfers ziet is het toch altijd weer even schrikken hoe weinig popmuzikanten gemiddeld/modaal verdienen. Ruim de helft van de profs.....meer »»