Say goodbye to cables, because we're going wireless again! Volg het Wireless Seminar door Glenn Willems, donderdagmidag 25 september in Boom......meer »»
Say goodbye to cables, because we're going wireless again! Volg het Wireless Seminar door Glenn Willems, donderdagmidag 25 september in Boom......meer »»
Arturia is 15 jaar geworden en om dit te vieren organiseert de firma een videocontest waarmee mooie prijzen gewonnen kunnen worden.
.....meer »»
De wereld van padcontrolles is vol opties. En deze controller doet daar nog een schepje bovenop met een acht pads op een uitgebreide controller......meer »»
Een koptelefoon die niet alleen geluid produceert, maar ook geluid buiten de deur houdt. Handig wanneer je even alleen met je muziek wilt zijn......meer »»
Apogee en Avid melden dat ze gezamenlijk twee nieuwe Pakketten met Pro Tools en een bijbehorende usb audio interface uitbrengen;
Pro Tools | Duet en Pro Tools | Quartet......meer »»
Officieel is er nog niets bekend, maar de geruchtenmachine draait op volle toeren; binnenkort zal Arturia een iOS softsynth voor de iPhone uitbrengen die iProphet gaat heten......meer »»
Aanstaande zaterdag 13 september begint de voorverkoop voor de acht concerten op rij die het legendarische Kraftwerk in januari komt geven in Paradiso, Amsterdam. Elke avond wordt één album live gebra.....meer »»
Korg blijft druk bezig met hun collectie kleine hardware instrumenten en effecten. Binnenkort komen diverse nieuwe instrumenten uit en zelfs een 'zingend' effectpedaal......meer »»