De UR-serie is het nieuwste resultaat van de samenwerking tussen Steinberg en Yamaha. De twee modellen uit deze nieuwe serie lijken totaal niet op elkaar en hebben hun eigen speci eke doelgroep, maar.....meer »»
De UR-serie is het nieuwste resultaat van de samenwerking tussen Steinberg en Yamaha. De twee modellen uit deze nieuwe serie lijken totaal niet op elkaar en hebben hun eigen speci eke doelgroep, maar.....meer »»
Rob Papen en zijn medeontwikkelaars zitten bepaald niet stil. Bespraken we in Interface 151 nog de drumsynthesizer Punch, dit keer gaan we op het scherpst van de snede met Blade.
.....meer »»
Sibelius heeft niet alleen een nieuwe look maar ook een compleet nieuwe interface gekregen.Voor nieuwkomers een grote vooruitgang, maar is het dat ook voor ervaren gebruikers?
.....meer »»
De hoeveelheid sample-libraries die maandelijks uitkomt, is gigantisch. Elke dag stapelen de pakketten voor onze deur zich op en het is onmogelijk om ze allemaal te bespreken. We maken dus maar weer e.....meer »»
Het lijkt een gaaf idee: een enorm touchscreen om je dj-software, daw of virtuele synth te besturen. Maar zou het in de praktijk ook werken? We kijken naar de Smithson Martin KS-1974, de junior onder .....meer »»
Een apparaat dat zowel voor dj’s en producers als voor liveperformers unieke dingen kan doen met samples; hoe geweldig klinkt dat? Elektron presenteert de Octatrack als een revolutie op het gebied van.....meer »»
Het apparaat werd al jaren geleden aangekondigd, maar nu is hij er dan eindelijk: de Beat Thang van producer Dallas Austin. Is deze groovebox een MPC-killer, een stuk speelgoed of van allebei wat?
.....meer »»
Universal Audio is een van de weinig bedrijven die op hoog niveau hardware én software maken. Met de Apollo combineren ze voor het eerst soft- en hardware in een audio-interface!
.....meer »»