Als je het dj-pakket MixVibes Cross koopt, krijg je er een usb-geluidskaart bij plus cd’s en vinyl met tijdcode. Heel mooi, maar is Cross ook een serieuze concurrent voor Serato Itch en NI Traktor? .....meer »»
Als je het dj-pakket MixVibes Cross koopt, krijg je er een usb-geluidskaart bij plus cd’s en vinyl met tijdcode. Heel mooi, maar is Cross ook een serieuze concurrent voor Serato Itch en NI Traktor? .....meer »»
In 2001 veroorzaakte Melodyne een revolutie: plotseling konden we monofone audio bewerken alsof het midi was. Dankzij de nieuwe DNA-techniek kan het programma nu ook met akkoorden overweg.
.....meer »»
De aankondiging van Max For Live door fabrikanten Ableton en Cycling ‘74 zorgde voor veel ooh’s en aah’s in blogland. Nu de release van Max For Live een feit is, kunnen we kijken of het programma aan .....meer »»
Oude synthesizers aansturen via midi; het kan, maar niet geheel zonder problemen. Met de nieuwe Kenton USB Solo cv/gate-interface zou het allemaal een stuk eenvoudiger moeten zijn. Heeft Kenton hierme.....meer »»
Apogee let ook steeds meer op de kleintjes. De laatste nieuwe audio-FXpansion maakt spannende sampleplayers als BFD en Guru. Met DCAM slaat het bedrijf een andere richting in, want het is z’n eerste e.....meer »»
Apogee let ook steeds meer op de kleintjes. De laatste nieuwe audio-interface heet namelijk One, en lager kun je niet gaan toch? Wat heeft dit kleine kastje allemaal te bieden?
.....meer »»
Het Berlijnse bedrijf Ableton werd afgelopen november tien jaar oud. Reden voor een feestje! Mooie aanleiding ook voor de lancering van Ableton Live Intro, het nieuwe instapmodel van Live.
.....meer »»
De standaard equalizers in sequencers zijn de laatste jaren een stuk beter gaan klinken. Toch is er nog steeds ruimte voor aparte eq-plug-ins, vooral als ze zo lekker klinken als Redline Equalizer. .....meer »»