Wie zich voor 17 juni op de nieuwsbrief van IK Multimedia abonneert kan gratis de Syntronik Oxa synthlibrary voor de Syntronik Free plug-in downloaden.....meer »»
Wie zich voor 17 juni op de nieuwsbrief van IK Multimedia abonneert kan gratis de Syntronik Oxa synthlibrary voor de Syntronik Free plug-in downloaden.....meer »»
Het is niet zo eenvoudig om het sublaag van een basdrum vast te leggen. Met de als trommel vermomde Kick van Avantone Pro wordt dat een stuk eenvoudiger.....meer »»
Het ding ziet er uit als een wat hoekige wind controller, maar het is een synthesizer en processor die je zonder moeilijk gedoe met kleppen en vingerzettingen kunt bespelen.....meer »»
In de videowereld zijn de 'deep fakes' heel actueel, maar ook in de audiowereld kun je niets meer vertrouwen. Met AI, Machine Learning en verwante technieken lukt het steeds beter vocals én muziek te.....meer »»
Hij ziet er uit als een een spelcomputer maar de Ellitone E[64] is een wavetable synthesizer met een interessante sequencer.....meer »»
De SSL 4000 mixers hebben op allerlei manieren de sound van talloze producties uit de jaren 80 en later gevormd. Een onverwacht onderdeel daarvan was de genadeloze limiter op de talkback mic in de opn.....meer »»
Bax Music organiseert elk jaar in mei een groot event met clinics en concerten. Dat kan nu even niet, dus organiseerde Bax - inmiddels 13de op de ranglijst van 's werelds grootste muziekwinkels - een .....meer »»
Melodyne was een van de eerste programma's waarmee je toonhoogte en timing kon corrigeren. Ondertussen hebben veel daw's iets vergelijkbaars ingebouwd, maar Celemony heeft met de laatste versie veel u.....meer »»