Sommige fabrikanten verzinnen wel heel oroginele actiemethodes. Het Australische Røde bedacht dat als je in de maand augustus een Røde microfoon koopt, je er dan een M1, M2 of M3 bij krijgt voor één d.....meer »»
Sommige fabrikanten verzinnen wel heel oroginele actiemethodes. Het Australische Røde bedacht dat als je in de maand augustus een Røde microfoon koopt, je er dan een M1, M2 of M3 bij krijgt voor één d.....meer »»
Sommige games hebben zo’n deuntje dat je hoofd maar niet uit gaat. Die worden ook gewoon gecomponeerd. Tijdens het NLGD Festival Of Games zal op 13 juni het symposium Music@Game houden over gamemuziek.....meer »»
Nu Cubase 5 uit is, biedt producent Steinberg een alles-in-een oplossing aan in de vorm van een gecombineerd hardware- en softwarepakket. De Cubase Producer Pack is een pakket dat in gelimiteerde opla.....meer »»
Onlangs kwamen Ableton Live 8 en Ableton Live 8 Suite op de markt. Reden voor het bedrijf om er een releaseparty voor te organiseren. Deze vond zaterdag 11 april plaats in de Amsterdamse Sugar Factory.....meer »»
Kun je nog niet alles wat je wilt met je huidige collectie drumsamples? Maak dan je borst maar nat. Mixosaurus DAW Drums Kit A biedt je maar liefst 122 GB aan samples! En je twijfelt of je dat wel op .....meer »»
Pro-Sounds heeft een nieuw uitbreidingspakket voor synthesizer-plugin Albino 3 van Rob Papen uitgebracht. Diversity is een grote collectie presets in het FXP-formaat. Het pakket moet worden gezien als.....meer »»
Op de NAMM show in het Californische Anaheim in januari werd weer een enorme hoeveelheid nieuwe producten op het gebied van sequencing, controllers en audio interfaces, hardware synths, softsynths, st.....meer »»
E-mu is even weggeweest, maar presenteerde zich voor het eerst weer op de NAMM show in Anaheim, jongstleden januarik. Nog wel in een hotelkamer in plaats van op de beursvloer, maar nieuwe producten wa.....meer »»