Musikmesse, ProLight+Sound en Ableton Loop waren al afgelast of uitgesteld en nu hebben ook de organisatoren van Superbooth besloten om deze beurs in 2020 niet door te laten gaan.....meer »»
Musikmesse, ProLight+Sound en Ableton Loop waren al afgelast of uitgesteld en nu hebben ook de organisatoren van Superbooth besloten om deze beurs in 2020 niet door te laten gaan.....meer »»
Native Instruments kondigt aan dat ze de ondersteuning van oudere versies van software en het Service center voor activering gaan staken. Dat kan serieuze consequenties voor gebruikers van die product.....meer »»
De 01/IV levert 4 analoge drumsounds in een compacte module zonder sequencer maar wel met midi. Gelukkig zijn er heel wat instelbare sound parameters.....meer »»
Door de technische ontwikkelingen wordt het steeds eenvoudiger om individuele onderdelen in een audiobestand te manipuleren. Infinity is een mooi voorbeeld van software die daar helemaal op toegesnede.....meer »»
Goede mixen maken leer je door het vaak te doen, luidt een veelgehoord advies. Dat advies klopt 100%, maar het helpt wel als je goede tips krijgt van deskundigen, zoals Rob Mayzes van Musician on a Mi.....meer »»
Behringer laat via FaceBook weten dat ze begonnen zijn met de ontwikkeling van hun eigen MusicTribe daw. Die zal helemaal gratis zijn, maar je moet nog wel geduld hebben......meer »»
De RIAA, Recording Industrie Association of America, heeft cijfers bekend gemaakt van de muziekconsumptie in de Verenigde Staten in 2019. In Nederland publiceerde de NVPI het overzicht over 2019.....meer »»
De RD-8 Tr-808 clone van Behringer is al een tijdje te koop, maar hoe zit het met de RD-9? In elk geval is er een nieuwe video.....meer »»