Timestretchen is tegenwoordig onmisbaar in de computerstudio. Als je er vaak gebruik van maakt, zou je zelfs je daw kunnen kiezen op basis van de kwaliteit van de ingebouwde timestretcher. In Interfac.....meer »»
Timestretchen is tegenwoordig onmisbaar in de computerstudio. Als je er vaak gebruik van maakt, zou je zelfs je daw kunnen kiezen op basis van de kwaliteit van de ingebouwde timestretcher. In Interfac.....meer »»
Interface Xtra is een website binnen Interface.nl vol gratis sounds, software, video’s, audiodemo’s en handleidingen. De highlights bij Interface januari-februari 2012 vind je hieronder.
.....meer »»
Benieuwd hoe het is om cursussen te gaan volgen of te gaan studeren aan het SAE Institute? Ga dan eens een kijkje nemen op een van de Open Dagen in februari......meer »»
Op 24 februari organiseren Apple, College of MultiMedia, Blackmagic Design en Future Store een presentatie van updates van de videosoftware Final Cut Pro X versie 10.0.3 en Blackmagic Design’s DaVinci.....meer »»
Meldden we een week of wat terug op Interface.nl al dat je de parts van succesnummer Rattle van Bingo Players kon downloaden ter remix, momenteel loopt op Beatport Play, het remixportal van webwinkel .....meer »»
Interface.nl 2012 is er! De website is geheel vernieuwd, met allerlei nieuwe features en voorzien van een nieuw design. .....meer »»
In de extra dikke Interface 155 kun je een multitest over timestretching lezen. Timestretching is tegenwoordig onmisbaar in de computerstudio. Als je er vaak gebruik van maakt, zou je zelfs je daw kun.....meer »»
GRAP organiseert de competitie om aanstormende R&B en hiphop acts de kans te geven zich te presenteren aan publiek, pers en muziekindustrie. Eerdere edities kenden deelnemers als The Partysquad, Ali B.....meer »»