Tijdens de afgelopen Nammshow werd Bitwig 3 al aangekondigd en nu is er een publieke betaversie. Hierin vormt een uitgebreide modulaire synth/fx processor integraal onderdeel van deze daw.....meer »»
Tijdens de afgelopen Nammshow werd Bitwig 3 al aangekondigd en nu is er een publieke betaversie. Hierin vormt een uitgebreide modulaire synth/fx processor integraal onderdeel van deze daw.....meer »»
Het is inmiddels een jaarlijkse traditie, de Bax Music Open Dag; een dag met een enorme reeks aan workshops, optredens, productdemonstraties en lichtshows. Zaterdag 25 mei van 10 tot 5 in de Bax Music.....meer »»
Jameszoo komt vandaag uit met zijn livealbum Melkweg, resultaat van de bijzondere samenwerking met het Metropole Orkest in 2017. Het was het openingsconcert van het Amsterdam Dance Event dat jaar......meer »»
Het lijkt een trend; fabrikanten van studiomonitoren maken steeds vaker ook hoofdtelefoons. Na Adam Audio, Focal en Neumann is het nu de beurt aan Hedd. En hun hoofdtelefoon heet natuurlijk HeddPhone......meer »»
Finegear kondigt een spannende multi-fx processor aan, helemaal analoog en met CV aansluitingen. Hij heet Arkive_Effects......meer »»
Het Zweedse Mind Music Labs ontwikkelde ELK, een speciaal operating system waarmee plug-ins op hardware kan draaien. Op Superbooth19 waren twee voorbeelden te zien, hardwareversies van Steinberg's Ret.....meer »»
Steinberg Cubase bestaat 30 jaar en om dat te vieren geeft Steinberg 50% korting op alle versies van Cubase 10 en upgrades. De actie loopt tot 3 juni......meer »»
Superbooth is ooit begonnen als een initiatief van distributeur Schneidersladen op de Musikmesse in Frankfurt. Hij bundelde daar een aantal modular-merken op één stand. Vier jaar geleden besloot hij.....meer »»