Avid gaat de hele maand juni op tournee door de Benelux. In masterclasses van twee uur wordt je van alles bijgebracht over componeren, opnemen en digitaal releasen met behulp van de Avid software en h.....meer »»
Avid gaat de hele maand juni op tournee door de Benelux. In masterclasses van twee uur wordt je van alles bijgebracht over componeren, opnemen en digitaal releasen met behulp van de Avid software en h.....meer »»
Ik heb laatst via een webshop een midikeyboardje gekocht waar iets mis mee bleek te zijn. Ik heb daarover gemaild, maar heb nog geen antwoord gehad. Hoe zit het eigenlijk met garantie en dat soort zak.....meer »»
Wat ik ook aansluit op mijn pc (i7-920/Asus PT6 SE met Windows 7 64-bit): usb- of firewire-audio-interfaces (Novation NIO, Presonus Firestudio Mobile en Line6 UX 2), na circa tien minuten gaat het sys.....meer »»
Het apparaat werd al jaren geleden aangekondigd, maar nu is hij er dan eindelijk: de Beat Thang van producer Dallas Austin. Is deze groovebox een MPC-killer, een stuk speelgoed of van allebei wat? In .....meer »»
Bij Steinberg kom ik er niet achter, maar misschien weten jullie het. Op m’n pc heb ik Wavelab 7 LE geïnstalleerd, maar het lukt mij niet om de output van andere programma’s (bijvoorbeeld van iTunes, .....meer »»
Weten jullie een manier om het double speed guitar-effect te realiseren dat je bijvoorbeeld bij Mike Oldfield en op andere oude songs kunt horen? Die werden toen gewoon op halve tapesnelheid op een an.....meer »»
Maandenlang met de beste hardrockers van de wereld in de studio: Ross Hogarth mixte het nieuwe album van Van Halen, A Different Kind Of Truth, produceerde en engineerde mee, en deelt in Interface 159,.....meer »»
Interface.nl houdt je ook op de hoogte van diverse remix-wedstrijden waar je aan mee kunt doen. Een mooie vingeroefening voor ervaren remixers en een kans voor beginnende producers om je skills wereld.....meer »»