Elke maand selecteren we in deze rubriek de beste gratis programma's, plug-ins en sounds voor de lezers van Interface en de bezoekers van onze website. Klik op de naam om de software te downloaden.....meer »»
Elke maand selecteren we in deze rubriek de beste gratis programma's, plug-ins en sounds voor de lezers van Interface en de bezoekers van onze website. Klik op de naam om de software te downloaden.....meer »»
In Interface Xtra vind je allerlei extra's bij de artikelen in het blad: video's bij de nieuwsitems, audio, video en handleidingen bij de producttests en demoversies van geteste software.....meer »»
Er zijn steeds meer analoge monosynths voor een budgetprijs te koop. Wie niet bang is om zelf te solderen kan voor nog minder terecht bij verschillende bedrijven. Een mooi voorbeeld is de Brunswick.....meer »»
Eerder dit jaar introduceerde Sequential al de Prophet X. Nu komt Dave Smith met de XL een iets uitgebreidere versie, maar ook bezitters van de X delen in de feestvreugde......meer »»
In Interface 222 kon je alles lezen over Colin Benders en zijn Eurorack-orkest.
Als opening van ADE afgelopen week gaf Benders met zijn modular een concert samen met het Metropole Orkest.....meer »»
Een van de trends in softwareland is plug-ins die steeds complexere (mix)taken overnemen, al of niet met gebruik van Artificiële Intelligentie. iZotope is daar al een tijdje mee bezig.....meer »»
Sinds kort is de distributie van Blue Microphones in de kundige handen van de firma Pro Media Connect. In oktober organiseerden Blue en Pro Media Connect een presentatie en luistersessie in de befaamd.....meer »»
Met de track "Untroubled" heeft Mylow de veertiende editie van danceproducerscontest Vinylized gewonnen. LAu, Smeek, Mylow, Cool Tiger en Meraki waren de vijf finalisten van Vinylized 2018. Dankzij de.....meer »»