Steve Gadd was eind oktober in Nederland om zijn Loops app op te nemen, een initiatief van Hans Eijkenaar. Gadd speelde voor de app een hele waslijst aan loops, grooves en fills in. De app is vandaag .....meer »»
Steve Gadd was eind oktober in Nederland om zijn Loops app op te nemen, een initiatief van Hans Eijkenaar. Gadd speelde voor de app een hele waslijst aan loops, grooves en fills in. De app is vandaag .....meer »»
Diverse daw's hebben de laatste tijd meer of minder fundamentele updates ondergaan. Over Live 10 en Cubase 9.5 lees je alles in Interface nummer 215, die net uit is, maar er is meer.....meer »»
In onze workshop 'Alles over Filters' in Interface 215 leren we alle aspecten van verschillende filters kennen en brengen die ook in de praktijk.
Hieronder kun je twee bijbehorende Engelstalige vi.....meer »»
Vanwege het vijfjarige bestaan van Cubasis voor iPad geeft Steinberg nu tot 9 januari 50% korting op de app en diverse in-app purchases.....meer »»
Owen Palmer deelt in de workshop Techniek voor de freak nuttige productietrucs die hij in zijn zoektocht naar de perfecte mix heeft opgedaan. In aflevering 8 (Interface 215, jan-feb 2018) komen we te .....meer »»
De Amerikaanse stermixer Billy Decker doet gemiddeld 45 minuten over een mix. Ja, je leest het goed. Vijfenveertig minuten. Vanaf het laden van de Pro Tools-sessie tot het opsturen van zijn mix voor f.....meer »»
Elke maand selecteren we in deze rubriek de beste gratis programma’s, plug-ins en sounds voor de lezers van Interface en de bezoekers van de website......meer »»
In Interface Xtra vind je allerlei extra's bij de artikelen in het blad: video's bij de artikelen, audio en video bij de producttests, handleidingen bij de tests en demoversies van geteste software.....meer »»