Rises of ook wel risers, zijn effectsounds waarmee meestal een overgang naar een volgend stuk of een climax wordt gemarkeerd. Vooral in dance worden ze vaak gebruikt......meer »»
Parallel processen met alle apparaten dankzij Mono Blender.....meer »»
De eerste versie van Oddity is al van een tijdje terug, dus vond men het bij Gforce de hoogste tijd voor een update.....meer »»
Het is zover! Cubase Pro 8 is zojuist aangekondigd. Het is daarom weer hoog tijd voor product specialist Michael Gomes van Steinberg om eens langs te komen en een workshop te geven de laatste versie v.....meer »»
Steinberg heeft vandaag versie 8 van Cubase in twee versies gelanceerd; de meest uitgebreide heet Cubase Pro 8 en de andere Cubase Artist 8. Hieronder een korte beschrijving van de meest opvallende f.....meer »»
Het leek er even op dat Arturia zich helemaal op de hardware had gericht, maar nu hebben ze twee nieuwe softsynths tegelijk uitgebracht. Beide zijn ook terug te vinden in de nieuwe V Collection 4 soft.....meer »»