Heb jij talent voor de reclamebusiness? Interface Magazine en studio FC Walvisch presenteren een contest voor muzikanten en producers die de perfecte balans kunnen vinden tussen commercie en creativi.....meer »»
Heb jij talent voor de reclamebusiness? Interface Magazine en studio FC Walvisch presenteren een contest voor muzikanten en producers die de perfecte balans kunnen vinden tussen commercie en creativi.....meer »»
Kun je nog niet alles wat je wilt met je huidige collectie drumsamples? Maak dan je borst maar nat. Mixosaurus DAW Drums Kit A biedt je maar liefst 122 GB aan samples! En je twijfelt of je dat wel op .....meer »»
Pro-Sounds heeft een nieuw uitbreidingspakket voor synthesizer-plugin Albino 3 van Rob Papen uitgebracht. Diversity is een grote collectie presets in het FXP-formaat. Het pakket moet worden gezien als.....meer »»
Ben je bij een feest of in een club zo onder de indruk geweest van de beelden op de projectieschermen dat je ook zoiets wilt doen? SAE Institute biedt nu in samenwerking met vj-softwarebedrijf Resolum.....meer »»
Ben je een Zuid-Hollandse dj en droom je ervan om op de Dance Parade te draaien? Dat kan! Onder de noemer ‘Best Beatz X-Posure’ biedt de Popunie een aantal dj’s uit de provincie de kans om tijdens het.....meer »»
Zondag 15 maart van 11.00 tot 17.00 organiseert College of MultiMedia (CMM) in Amsterdam een update-cursus voor gebruikers die de mogelijkheden van de gloednieuwe Pro Tools 8 willen leren kennen......meer »»
Het ArtEZ Conservatorium start in het studiejaar 2009/2010 met de nieuwe masteropleiding Muziekprogrammering. Het is de eerste masteropleiding op dit gebied. De opleiding is tot stand gekomen in nauwe.....meer »»
Vanaf vandaag (9 maart) tot en met 12 april kunnen talentvolle en ambitieuze muzikanten, bands, mc’s en producers zich aanmelden voor het nieuwe seizoen van de Grote Prijs van Nederland (GPNL)......meer »»