Duet dat is toch oud nieuws? Inderdaad 14 jaar geleden kwam de eerst Duet uit, maar intussen zijn we bij versie 3. Die ziet er fantastisch uit en binnenin doet een digitale processor razend nuttige di.....meer »»
Duet dat is toch oud nieuws? Inderdaad 14 jaar geleden kwam de eerst Duet uit, maar intussen zijn we bij versie 3. Die ziet er fantastisch uit en binnenin doet een digitale processor razend nuttige di.....meer »»
Ja, je ziet het goed, een echte gitaar op Interface.nl; zes snaren, twee Seymour Duncan pickups, Schaller mechanieken, the works. Maar dit is een hele speciale gitaar.....meer »»
Als het om galm gaat zijn er meerdere opties. Je kiest voor de hyper-realistische convolutieklank van bestaande ruimtes, de creatieve vrijheid van een algoritmische galm met talloze parameters of de l.....meer »»
Toen we Colin Benders in interviewden had ie al een stevige modulaire setup, maar sinds kort is zijn nieuwe systeem operationeel en dat systeem is veeeeeeel groter!.....meer »»
Bij Apple maken ze op allerlei fronten werk van surround/immersive audio. Ook Logic Pro gaat nu 'Spatial Audio' mixing ondersteunen......meer »»
Behalve talloze synths en keyboards in softwarevorm maakt Arturia ook plug-ineffecten. Hun FX Collection 2 is uitgebreid met 7 nieuwe plug-ins.....meer »»
Ooit gehoord van Studio Electronics? Ze maken al zo'n 30 jaar analoge synths van topklasse. Hun nieuwe SE-3X is driestemmig parafoon en is omschakelbaar tussen Moog, ARP, SEM en Roland filters......meer »»
E-Phonic is een Nederlandse plug-inmaker die al bijna 20 jaar geleden de uitstekende Drumatic plug-in uitbracht. Na een lange stilte is ie terug met een prachtige synth.....meer »»