Twee jaar geleden kwam er plotseling een totaal nieuwe uitvoering van de invloedrijke Fender Rhodes elektrische piano uit. Het Britse bedrijf dat alle patenten en de naam van Rhodes bezit presenteert .....meer »»
Twee jaar geleden kwam er plotseling een totaal nieuwe uitvoering van de invloedrijke Fender Rhodes elektrische piano uit. Het Britse bedrijf dat alle patenten en de naam van Rhodes bezit presenteert .....meer »»
De nieuwste audio interface van RME richt zich vooral op digitale setups. Met 14 inputs, 16 outputs en midi is ie echt in zijn element in digitale omgevingen......meer »»
Zelfs als je een audio interface hebt met flink veel inputs kun je in de problemen komen als je een bandje wilt opnemen. Die problemen kun je oplossen met een Adat mic preamp zoals de nieuwe SP8.....meer »»
We zien steeds meer modeling microfoons die met behulp van speciale software het klankkarakter van diverse bekende microfoons kunnen emuleren. UA presenteert nu twee condensatormicrofoons die een groo.....meer »»
In Interface Xtra vind je allerlei extra's bij de artikelen in het blad: video's bij de nieuwsitems, audio, video en handleidingen bij de producttests en demoversies van geteste software......meer »»
De 8 bit SID chip uit de aloude Commodore is niet kapot te krijgen, ondanks het feit dat er nauwelijks aan te komen is. De nieuwe MIDISID gebruikt dan ook twee moderne vervangers voor de SID......meer »»
Palmer begeeft zich op het terrein van de (home)studiomonitors. Zijn ze − net als veel van Palmer’s producten − simpel maar doeltreffend, of valt er ook echt wat te beleven aan de Palmer Studimo.....meer »»
Ter gelegenheid van hun 50-jarig bestaan presenteert Roland het concept van een innovatieve piano. Het design is al opvallend, maar het pianogeluid wordt deels weergegeven met drone speakers......meer »»